Školení

Naučte se pracovat s nástroji, daty a exporty řešení SAITECH. Zúčastněte se našich pravidelných seminářů nebo si objednejte školení na míru
Webinář - Personalistika
14. 04. 2020
Online seminář
13.00 - 14.30
Kapacita 10 osob
V rámci školení modulu Personalistika Vás teoreticky i prakticky seznámíme se správnými postupy spojenými s efektivním užíváním tohoto modulu a jeho součástí. Ať už půjde o správu zaměstnanců, jejich osobních údajů a dokumentů, definici a přiřazení pracovních míst, nebo o správu vzdělávacích akcí a prohlídek, případně o evidenci pracovních pomůcek, vždy se dozvíte správné postupy a nejnovější možnosti našeho sytému.
 
Webinář - Základy zpracování docházky
15. 04. 2020
Online seminář
9.00-11.00
Kapacita 10 osob
Při školení Vás naučíme jak efektivně provádět opravy dat v docházkovém systému z pohledu docházkových registrací, kont a práce s přesčasy. Vysvětlíme Vám využívání filtrovacích nástrojů při zpracování uzávěrek docházky a jak docílit rychlé identifikace stavů vyžadujících Vaší pozornost.
 
Webinář - Plánování docházky
19. 05. 2020
Online seminář
9.00 - 11.00
Kapacita 10 osob
Toto školení Vás naučí efektivně využívat systémové řešení pro plánování směn, dovolených a dalších nepřítomností. Naučíte se využívat automatické legislativní kontroly plánovaného rozpisu směn, včetně hlídání naplánovaného pracovního fondu v měsíci i v definovatelném kontrolním období. Dále získáte jistotu při použití hromadného plánování a přípravě exportních sestav připravených plánů. 
 
Na konkrétní termín školení je třeba se předem objednat a po dohodě s naším koordinátorem vyčkat potvrzení termínu. V případě nenaplnění kapacity Vám rádi nabídneme alternativní termín nebo jiné řešení.

Připravíme vám školení na míru

Pro školení našich systémů vypisujeme pravidelné termíny v sídle naší společnosti v Terezíně. V případě zájmu o individuální školení ve Vaší společnosti, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení prostřednictvím formuláře. 

Kontaktujte nás

Napište nám, jaký seminář vás zaujal
a my se obratem ozveme zpět.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.