Školení

Naučte se pracovat s nástroji, daty a exporty řešení SAITECH. Zúčastněte se našich pravidelných seminářů nebo si objednejte školení na míru
Tvorba výstupů docházkových dat do Excelu
16. 04. 2021
Online seminář
9:00–11:00
Kapacita 20 osob

Naučíme Vás připravit docházkové výstupy do excelu. V rámci online školení se naučíte rychle, efektivně a obratně připravit potřebný report dat z docházkového systému za pomoci standardních funkcí aplikace Docházka.

Po absolvování školení již nebudete mít obavu z přidání sloupce do hotového reportu nebo například připravit nový report s potřebnými příplatky.

 • Typy reportů, vazba docházkových dat na XLS šablonu.
 • Editace stávajících, již používaných reportů.
 • Založení nových reportů.
 • Ukázka tvorby standardních reportů.
Diagnostika chyb ve výpočtech docházky
15. 04. 2021
Online seminář
8:30–11:30
Kapacita 20 osob

V rámci školení zaměřeného na práci s docházkou Vašich zaměstnanců Vás provedeme identifikací chyb v docházkových datech a sadou základních parametrů, díky kterým budete moci docházku okamžitě opravit.

Po absolvování školení budete schopni diagnostikovat a opravit nestandardní situace v docházkových datech nebo tento zjištěný stav komunikovat s našimi specialisty, kteří díky Vaší diagnostice budou schopni obratně reagovat při pomoci s řešením.

 • Identifikace chyb pomocí standardních nástrojů.
 • Základní parametrizace (rozsahy směn, velikosti úvazků).
 • Zpětné přepočty.
Docházka v rámci měsíčních uzávěrek
20. 04. 2021
Online seminář
9:00–11:00
Kapacita 20 osob

Pro uzávěrky docházky není potřeba znát celou aplikaci. Využívejte při zpracování docházkových dat v rámci měsíčních uzávěrek základní pomocné nástroje systému SAITECH, které práci usnadní a zároveň urychlí. Naučíme Vás používat například filtry nebo hromadné uzavírání měsíce. 

Absolventi školení se naučí využívat ty správné nástroje pro efektivní zpracování docházkových dat. Využitím příslušných nástrojů mohou uživatelé zpracování dat zpřehlednit a urychlit.

 • Denní editace, uznání přesčasů, přehledy v měsíčním sumáři.
 • Zpětné přepočty.
 • Pomocné nástroje – filtry, hromadné uzavření, usnadnění vkladů registrací.
Vyhodnocení dovolené dle nové legislativy
21. 04. 2021
Online seminář
9:00–11:00
Kapacita 20 osob

Vyhodnocení dovolené dle nové legislativy

Na přelomu roků 2020 a 2021 došlo ke změně legislativy ve vyhodnocení dovolené. Dovolená se nyní vyhodnocuje v hodinách, a to jak nároky, tak čerpání. Tyto změny se výrazně dotkly také zpracování docházky pro Vaše zaměstnance. 

Školení je zaměření na základní evidenci, práci s čerpáním a okrajově na výpočet a sledování nároků prostřednictvím docházkové aplikace.

 • Čerpání dovolené v hodinách (vazba na reporty a exporty do mzdových systémů).
 • Práce s půldny dovolených v docházkových rozpisech.
 • Nastavení a evidence nároků dovolené.
Na konkrétní termín školení je třeba se předem objednat a po dohodě s naším koordinátorem vyčkat potvrzení termínu. V případě nenaplnění kapacity Vám rádi nabídneme alternativní termín nebo jiné řešení.

Připravíme vám školení na míru

Pro školení našich systémů vypisujeme pravidelné termíny v sídle naší společnosti v Terezíně. V případě zájmu o individuální školení ve Vaší společnosti, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení prostřednictvím formuláře. 

Kontaktujte nás

Napište nám, jaký seminář vás zaujal
a my se obratem ozveme zpět.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.