Reference

Přečtěte si o naší práci pro klienty z oblasti automotive, energetiky, výroby nebo potravinářského průmyslu.

Denně naše řešení využívá přes 600 zaměstnavatelů a 300 000 zaměstnanců


 
AAS Automotive s.r.o.
300 zaměstnanců

Společnosti AAS Automotive, výrobci střešních nosičů, jsme dodali a nasadili docházkový a přístupový systém s rozšířením o banku přesčasových hodin a mzdovým exportem do podnikového informačního systému Helios Orange. 
AFSI Europe, s.r.o.
300 zaměstnanců

Evropskou pobočku firmy AFSI v České republice jsme vybavili systémy sledující docházku zaměstnanců a přístupová práva v jednotlivých částech výrobního areálu. Řešení jsme rozšířili o modul banka přesčasových hodin a exporty do mzdového systému NUGGET.
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
500 zaměstnanců

Pro českou odnož japonského výrobce spojovacích materiálů pro automobilový průmysl jsme zajistili dodávku a správu systému ke sledování a plánování docházky, stravy, přístupových práv zaměstnanců, a to vše rozšířené o banku přesčasových hodin, přenosného klienta a mzdové exporty.
Avire s.r.o.
300 zaměstnanců

Dodavateli bezpečnostních prvků do výtahů jsme navrhli a nasadili systém pro evidenci pracovní doby a přístupových práv v rámci celého výrobního areálu. Na míru jsme zakázku rozšířili o mzdové exporty do podnikového systému Helios IQ.
Bachl, spol. s r.o.
300 zaměstnanců

Český výrobní závod mezinárodího dodavatele moderních izolačních hmot a materiálů jsme vybavili systémem na docházku a přístup zaměstnanců, který jsme mzdovým exportem propojili s podnikovým systémem BYZNYS Win.
Blažek Glass s.r.o.
100 zaměstnanců

Pro tradiční firmu vyrábějící český křišťál jsme zajistili řešení systému pro evidenci pracovní doby a přístupových práv včetně mzdového exportu získaných dat do podnikového systému Maják.
BOHEMIA SEKT, s.r.o.
400 zaměstnanců

Společnosti, stojící za nejoblíbenější značkou šumivých vín u nás, jsme dodali systém k efektivnějšímu sledování a plánování docházky, stravování a přístupu zaměstnanců. Celé řešení jme na přání rozšířili o knihu návštěv, banku přesčasových hodin, aktivní webové rozhraní a přenosného klienta.
Bonatrans Group a.s.
1700 zaměstnanců

Pro největšího výrobce železničních dvojkolí v Evropě jsme v bohumínském výrobním závodě nasadili řešení pro správu docházky, přístupu a stravování. Zakázku jsme rozšířili o integraci s firemním informačním systémem, multifunkční zařízení na stravu a zábranový systém.
Cembrit a.s.
800 zaměstnanců

Přední evropský výrobce vláknitocementových komponentů pro střechy a fasády si u nás objednal kompletní systémové řešení docházky, stravování a přístupu zaměstnanců. To vše včetně dodání doplňujících modulů jako kniha návštěv, evidence zakázek, aktivní webové rozhraní a banka přesčasových hodin.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
6 000 zaměstnanců

Českým pobočkám koncernu Continental jsme dodali docházkový systém a nastavení přístupu. Na vyžádání jsme zakázku rozšířili o modul monitorující komunikaci, banku přesčasových hodin a zábranový systém. 
123456  

Případové studie

Systém pro sběr dat a vyhodnocení produktivity ve společnosti ZF Passive Safety Czech s.r.o.
Společnost ZF Passive Safety Czech s.r.o. se zabývá sériovou výrobou prvků v oblasti automobilové bezpečnosti. Hlavním předmětem činnosti je výroba bezpečnostních pásů, zámků a dalších prvků pasivní bezpečnosti. Výroba probíhá cca 130 výrobních linkách, které denně vyprodukují desítky tisíc kusů výrobků.
Číst více
Systém řízení výroby na pracovištích ve společnosti Lira, obrazové lišty a rámy, a.s.
Společnost LIRA, obrazové lišty a rámy a.s. se zabývá zakázkovou výrobou dřevěných ozdobných rámů a lišt, kompletního vybavení pro rámaře a také produkcí dřevěných pelet. Od managementu společnosti vznikl požadavek na sledování práce ve výrobě, konkrétně na jednotlivých klíčových pracovištích a to také včetně sledování výkonu jednotlivých strojů. Po společném úvodním jednání a představení systému, pro sledování a řízení výroby, bylo upraveno zadání na pilotní projekt, kde součástí implementace bylo osazení celkem 13 klíčových pracovišť včetně sledování strojních časů.
Číst více
Sledování práce na zakázkách ve společnosti GAPA CZ a.s.
Společnost GAPA cz a.s., patřící mezi hlavní výrobce a dodavatele betonáren a průmyslových vah, se na nás obrátila, jako na svého dlouholetého dodavatele identifikačního systému, s požadavkem na automatizaci sběru dat z výroby za účelem zvýšení přehledu o výrobním procesu a následnou kontrolou nad jednotlivými zakázkami.
Číst více

Kontaktujte nás

Napište nám s čím vám pomůžeme, čím se zabýváte a kolik máte zaměstnanců. 
Obratem se vám ozveme zpět.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.