Docházkový systém
Získejte rychlý přehled o docházce, přesčasech a dovolených vašich zaměstnanců. Docházkový systém vám usnadní plánování pracovních kapacit, shromáždí podklady pro výpočet mezd a poslouží také jako kontrolní nástroj pro dodržování předepsané pracovní doby a přestávek.
Čím zaujme docházkový systém
Docházkový systém SAITECH šetří čas, náklady i papírování.
Vyplatí se firmám s desítkami i tisíci zaměstnanců.
Přizpůsobí se potřebám uživatelů pomocí modulů.
Do docházky můžete importovat libovolná data.

Funkce docházkového systému rozšíříte díky modulům jako

Evidence zaměstnanců
Evidujte zaměstnance a pracovní poměry vč. prostředků identifikace a přístupových práv.
Výpočet docházky
Získejte přehledné prostředí ke správě docházkových dat, jejich úprav a schvalování včetně možnosti zobrazení originálních dat. 
Plánování docházky
Usnadněte vedoucím pracovníkům plánování směn, dovolených nebo náhradního volna.
Evidence přesčasových hodin
Eviduje každou přesčasovou hodinu včetně správné sazby příplatku a zajistí čerpání a automatické proplacení schválených přesčasových hodin.
Exporty pro mzdové systémy
Přeneste docházková data z řešení SAITECH do vašeho mzdového systému na několik kliknutí.
Webové rozhraní
Zpřístupněte docházkový systém zaměstnancům na počítači i mobilu bez nutnosti instalace přes webový prohlížeč.
Elektronické schvalování nepřítomností
Nahraďte papírové žádanky za elektronickou evidenci nepřítomnosti zaměstnance.
Tiskové výstupy, Reporting
Automaticky vytvářené reporty, přednastavené šablony exportů a emailem zasílané výstupy z docházkového systému, to je pro nás standardem. 
evidovaných zaměstnanců
realizací u zákazníků
instalovaných docházkový terminálů

K systému docházky nabízíme i hardware

S rozvojem a postupným zlevňováním moderních technologií nabízíme celou řadu řešení, která by ještě před pár lety nebyla dostupná. Od evidence docházky a vstupu pomocí přenosných terminálů, biometrické technologie (čtení otisků prstů), případně docházkových zařízení ve vozidlech s online přenosem dat, až po vybavení vrátnice (automatické čtení registračních značek, strojové čtečky dokladů) a celé řady dalších zakázkových řešení. Docházkový systém přizpůsobíme na míru vašim požadavkům.
Systém řízení výroby na pracovištích ve společnosti Lira, obrazové lišty a rámy, a.s.
Společnost LIRA, obrazové lišty a rámy a.s. se zabývá zakázkovou výrobou dřevěných ozdobných rámů a lišt, kompletního vybavení pro rámaře a také produkcí dřevěných pelet. Od managementu společnosti vznikl požadavek na sledování práce ve výrobě, konkrétně na jednotlivých klíčových pracovištích a to také včetně sledování výkonu jednotlivých strojů. Po společném úvodním jednání a představení systému, pro sledování a řízení výroby, bylo upraveno zadání na pilotní projekt, kde součástí implementace bylo osazení celkem 13 klíčových pracovišť včetně sledování strojních časů.
Číst více
Naším docházkovým systémem denně projde
300 000 zaměstnanců i v těchto firmách
Bonatrans Group a.s.
1700 zaměstnanců

Pro největšího výrobce železničních dvojkolí v Evropě jsme v bohumínském výrobním závodě nasadili řešení pro správu docházky, přístupu a stravování. Zakázku jsme rozšířili o integraci s firemním informačním systémem, multifunkční zařízení na stravu a zábranový systém.
Faurecia s.r.o.
3 000 zaměstnanců

Faurecia, osmý největší výrobce autodílů na světě, využívá náš systém v Mladé Boleslavi a Bakově nad Jizerou. Řešení rozšiřuje banka přesčasů a exportní můstek do systému K2. Na žádost klienta jsme vytvořili zakázkový modul pro výpočet prémií zaměstnanců. Vše spravujeme v režimu rozšířené servisní podpory.
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
2900 zaměstnanců

Do vybraných závodů výrobce kabelových svazků pro automobilový průmysl jsme zavedli systém řešící docházku, prémie a přístupová práva zaměstnanců. Po domluvě jsme zakázku rozšířili o univerzální tabulkový export, mzdový export do systému BYZNYS Win a modul aktivní web.

Ozvěte se nám

Zaujal vás náš docházkový systém?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.