Novinky modulu Údržba

Vážení uživatelé systému SAITECH,
 
rádi bychom Vás informovali o novinkách v modulu Údržba systému SAITECH. Vylepšili jsme pro Vás zobrazení všech zařízení tak, aby bylo možné přesně identifikovat, která zařízení jsou v údržbě, kde je údržba naplánovaná a kde již skončila. Rozšířili jsme zároveň systém o možnost přiřadit k jednotlivým zařízením fotografii a jinou dokumentaci, jako jsou pracovní návody, postupy či faktury k provedeným opravám, revizím či náhradním dílům.

Úprava zobrazení všech zařízení do hierarchické struktury
 
Upravili jsme zobrazení struktury zařízení tak, aby bylo možné na první pohled identifikovat požadavky, které se na daném zařízení dělají, budou dělat, nebo již byly dokončeny a s jakým výsledkem. Zároveň je možné zařízení seskupovat do hierarchické struktury tak, aby bylo možné skupiny seskupovat pro rychlý přehled na danou skupinu zařízení. Toto ocení zejména vedoucí pracovníci konkrétních úseků pro pohled na svěřená zařízení.
Dokumentace a náklady k danému zařízení
 
V rámci rozšíření modulu Údržby, došlo také k rozšíření funkcionality s ohledem na přiřazování a práce s dokumenty. V záložce zařízení tedy bude možné spravovat strukturu složek, do kterých si uživatelé, na základě oprávnění, mohou vkládat dokumentaci různého charakteru. Je tedy možné evidovat např. pracovní postupy, dokumentace k revizím, faktury k opravám či záruční dokumenty k danému zařízení.
 


Základní vlastnosti modulu Údržba

Modul Údržby Vám díky přehlednému prostředí a pomocí rychlých a účinných nástrojů poskytuje komfortní možnosti plánování a přidělování servisních zásahů včetně jejich průběžné kontroly. To platí jak pro očekávané a plánované servisní odstávky jednotlivých strojů nebo celých linek, tak i pro nenadálé poruchy hlášené přímo operátorem například pomocí SMART výrobního terminálu.
Pro detailnější informace kontaktujte našeho specialistu: M.Štrupl; m.strupl@saitech.cz, 737 284 820, případně nám zanechte svůj kontakt prostřednictvím kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.

 

Váš tým Saitech s.r.o.